Різне

Ефективне використання рекламних буклетів в просуванні бізнесу

Переваги друкованих рекламних буклетів очевидні, оскільки поширюються безпосередньо потенційному покупцеві.

Формат рекламного буклету

Розглянемо, основні вимоги до такої реклами, його формат і дизайн для ефективного використання.

Печать буклетов в РressTime – це заява про себе, послуги, поточні акції та переваги. Важливу роль відіграє оформлення, правильно використані кольори фону і шрифту, допоможуть розставити акценти в тексті і привернути увагу. Стандартні формати це А3 або А4 аркуш паперу, звальцований по лінії згину кілька разів. Головна вимога – це при мінімальному обсязі тексту, максимально проінформувати.

Не варто плутати брошуру з буклетом. Брошура в першу чергу несе інформаційне навантаження, обсяг варіюється від 4 до 48 сторінок друкованого тексту. Титульна сторінка скріплена зі сторінками тексту скобами, пружинами або прошита.

23-02-15-foto-600x600-1

Шаблон рекламного буклету

Якщо текст не перевищує обсяг в 4 сторінки і носить рекламний характер, то буде розцінюватися як буклет.

Даний тип друкованої реклами не має стосунку до періодичних видань. Найчастіше, друкується для анонсування події, одноразово. Припустимо, презентація нової торгової марки, відкриття бутіка чи магазину побутової техніки. У цьому випадки, необхідно вказати місце розташування магазину, час роботи і асортимент товару / перелік надаваних послуг.

Залежно від тематики рекламної компанії, до буклету додатково випускаються листівки, запрошення або купони на поточні знижки.

Дизайн рекламного буклету

Виробники використовують такий вид реклами для того, щоб заявити про вихід на ринок нового продукту, висвітлити цю подію, коротко проінформувати про технічні характеристики, вартості та контактної інформації. У буклеті, крім текстового навантаження, присутній фотоогляд товару, під різним кутом і природно в найбільш виграшному світлі.

Неодноразово такі буклети можна побачити на спеціалізованих виставках. Наприклад, на презентації нової моделі позашляховика, учасники виставки неодмінно отримають друковану рекламу для ознайомлення з основними характеристиками автомобіля.

Для залучення потенційних покупців, використовуються всі доступні методи реклами: від засобів масової зв’язку до мобільного борда на проїжджій частині. Але, не одна рекламна кампанія не проходить без друкованих буклетів, які є її необхідною складовою.

Залежно від сфери діяльності та цільової аудиторії (ЦА – на кого розрахований продукт), даний тип реклами може бути як повнокольоровим, так і чорно-білим. Наприклад, для реклами дитячого літнього табору будуть використовуватися яскраві кольори, «кричущі» гасла і захоплююче розписаний розпорядок днів. Для реклами ВУЗу, таке видання, насамперед, буде інформувати про умови вступу, спеціалізаціях, вартість навчання та викладацький склад. Такі буклети часто чорно-білі, оскільки головний акцент на інформативність.

Буклет – це ненав’язлива заява про себе, красиво оформлена інформація, яка осідає в сумочці кінцевого споживача.

23-02-15-foto-600x528-2

Приклад рекламного буклету, зразок

Зразки наповнення рекламного буклету

Перед початком складання такого видання, слід освоїти ази написання успішного рекламного тексту, який на підсвідомому рівні «підштовхує», стимулює ЦА до покупки. Для цього необхідно знати відповіді на п’ять основних питання споживачів.

Що? Обов’язково, на самому початку буклету зазначаються найменування товару або наданої послуги. Піднести його потрібно так, наче це не товар, а атрибут певного рівня життя, який зараз споживачеві доступний.

Кому? Описується, для кого призначений товар. Продавець добре знайомий зі своєю ЦА, але покупець сам повинен проявити ініціативу, захотіти бути членом цієї спільноти. Наприклад, далеко не кожен може дозволити собі елітний китайський чай, задовольняючись чаями масового виробництва. Бути тим, хто один на мільйон п’є смачні рідкісні сорти чаю, вміє відрізнити чай від чайного «сміття» і гордо носить звання чайного гурмана. Якщо вам вдалося викликати подібні емоції у споживача – він зарахований до кола ваших постійних покупців.

Навіщо? На даному етапі наводяться приклади, коли товар або послуга, просто життєво необхідні. Наприклад, парасольку в дощову погоду або кондиціонери в спекотну жару.

Чому? Розписуються конкурентні переваги, підкреслюються переваги та унікальні умови акції.

Як? Знайомимо споживача з умовами здійснення бажаної покупки. На останньому етапі зазначаються місцезнаходження пропонованого товару, графік роботи і контактні телефони. Додатковим бонусом, причому для обох сторін, буде розміщення карти проїзду.

Правильно оформлена реклама – це візитна картка вашого бренду, ваше перше знайомство з цільовою аудиторією.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button