Екологія

Еко-будинок з водоростями

еко-будинокОригінальний 15-квартирний будинок під назвою BIQ House покритий панелями з крихітними фотосинтезуючими організмами, які є основою екологічно чистої відновлюваної екосистеми.
У Гамбурзі в рамках Міжнародної будівельної виставки представлений багатоквартирний будинок, який опалюється і охолоджується за допомогою зелених водоростей.

BIQ House облицьований 129-у скляними панелями-біореактора 2-см товщини, які не тільки виробляють енергію, але і забарвлюють фасади будівлі в приємний зелений колір. Панелі загальною площею близько 199 кв. м. розміщені на південно-східній і південно-західній сторонах будівлі. За допомогою мікроводоростей будинок генерує біомасу і тепло, а влітку зелені панелі затінюють приміщення від прямих сонячних променів і знижують рівень шуму.

На сонячному світлі водорості ростуть і розмножуються. Отримана біомаса відправляється у вигляді густої пульпи в спеціалізований біореактор з ферментами, де з неї виробляється біогаз, придатний для опалення та генерації електрики. Водорості особливо добре підходять для цього, так як вони виробляють у 5 разів більше біомаси на гектар, ніж наземні рослини і містять багато біомасла, яке можна використовувати для отримання енергії.

Панелі біореакторів з водоростями досить тонкі і прикрашають фасад приємною живою зеленню

BIQ House – це концепція повністю автономного будинку, який забезпечує себе теплом і електроенергією, та не використовує викопне паливо. За допомогою панелей з водоростями будинок не тільки виробляє біомасу (сировина для газу), але і збирає тепло, яке можна відправити у спеціальний теплообмінник у вигляді ями глибиною 80 м, заповненою сольовим розчином. Також будинок можна інтегрувати з будь-яким іншим екологічно чистим джерелом енергії, включаючи геотермальні джерела тепла, сонячні панелі або вітряки.

BIQ House – екологічно чистий будинок, який забезпечує свої енергетичні потреби за допомогою біореакторів з водоростями

Будівництво першого по-справжньому зеленого будинку обійшлося 3,4 мільйона євро. У будинку 15квартір площею від 50 до 120 кв. м. Це екологічно чиста, масштабна технологія, яка може застосовувати в будинках різного розміру: від невеликих дачних до хмарочосів.

Якщо з часом такі будинки з’являться у нас, а вам пощастить і ви придбаєте у ньому житло, повна http://sv777.ru/ з допомогою спеціалістів не займе у вас багацько часу.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button