Екологія

До 2040 року лідером на ринку ВДЕ стане не сонячна, а вітрова енергетика

Експерти вважають, що вітер стане найбільшим джерелом відновлюваної генерації до 2040 року, повідомляє elektrovesti.net

У річному енергетичному звіті 2015 року US Energy Information Administration (ЕІА) опублікували дані, в яких засвідчено щорічне зростання споживання електроенергії на 0,8 % у світі загалом.

[ads2] Однак, разом з цим збільшиться частка використання відновлюваної енергетики, а також споживання природного газу. Зокрема, станом на 2013 рік у США частка використання енергії з відновлюваних джерел у загальному сегменті енергетики збільшилася до 13 %. Згідно з прогнозами EIA, до 2040 року цей показник збільшиться до 18% завдяки зростанню числа вітроенергетичних об’єктів і об’єктів сонячної енергетики, які займуть 2/3 всіх потужностей сектору альтернативної енергетики.

Очікується, що сонячна енергетика стане джерелом видобутку енергії в сегменті ВДЕ (відновлювальні джерела енергії), який буде розвиватися швидше, однак на вітроелектростанції доведеться найбільша частка в загальному енерговиробництві серед ВДЕ. Експерти вважають, що вітер стане найбільшим джерелом відновлюваної генерації до 2040 році, витіснивши гідроенергетику з позиції найбільшого джерела відновлюваної енергії.

Читайте також: 

Варто відзначити, що зараз лідерами з видобутку альтернативної енергетики є Китай, США, Індія, Великобританія, Італія та Німеччина.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»