Фото

Екологічні модульні будинки (фото)

Студія Magic Green Homes представила нову будівельну технологію, засновану на використанні модулів з посиленого волокнами полімеру. Будинку покриваються землею з зеленою рослинністю, повністю зливаючись з навколишнім ландшафтом, при цьому будови стійкі до вологи, цвілі, непроникні для мікроорганізмів і шкідників.

Технологія передбачає можливість реалізації величезної кількості варіантів дизайну. До того ж її творці стверджують, що гнучка і міцна конструкція може служити протягом сотень років з мінімальним обслуговуванням. Цю пропозицію було представлено ними на ринок в результаті більш ніж 30 років роботи з посиленими волокном композитами, а також інженерними обчисленнями конструкції, заснованої на геометрії арки.

28-12-15-foto-600x338-2

Легкі модулі, з яких складається будинок, пригвинчуються один до одного і кріпляться до основи. За рахунок склепінчастої форми споруди земляний покрив взаємодіє з конструкцією, збільшуючи її стабільність і термічну масу, і забезпечує виробництво кисню, утилізацію вуглецю та видалення забруднюючих речовин з повітря.

28-12-15-foto-600x450-3

Будинки стійкі до землетрусів і ураганів і захищають мешканців від ультрафіолетового випромінювання. Крім цього, в них установлюється система екобіоопалення і створюється циркуляція повітря. Виробництво модулів для складання розташоване в Мексиці, звідки вони доставляються по всьому світу.

28-12-15-foto-600x359-4


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button