Людина

Британські вчені радять працювати стоячи

Давно було відомо, що сидяча малорухлива робота збільшує ризик захворювань серцево-судинної системи і подальшого ожиріння. Англійські вчені радять у такому разі працювати стоячи.

Вчені з Британії прийшли до висновку, що навіть кілька годин, проведених за роботою стоячи, допоможуть запобігти ожирінню і можливим хворобам серця. Справа в тому, що пульс людини, яка стоїть, збільшується приблизно на 10 ударів в хвилину. Таким чином, за одну хвилину стояча людина скидає на 0,7 калорій більше, ніж сидяча. Вчені радять при малорухомій роботи стояти 30 хвилин до початку і стільки ж в кінці для уникнення неприємних хвороб.

При сидячій роботі в організмі людини з’являються проблеми кровоносної системи, нижніх кінцівок, кишкового тракту і сечостатевої системи. Так як людина веде малорухливий спосіб життя, кров погано циркулює в органах малого тазу і венах, таким чином знижується кровообіг, що згубно впливає на наше здоров’я. Кілька хвилин, проведених стоячи, можуть запобігти фізичним і психологічним проблемам людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button