Наука

Екс-агент ЦРУ розповів про расу гігантів, які дрімають в льодовиках Антарктиди

Колишній співробітник американського центрального розвідувального управління повідомив, що в Антарктиді в стані сну знаходиться раса людей-гігантів. Представників древньої раси під товщею льоду виявили ще в 1860-их роках під час експедиції на Південний полюс. Зараз, за словами Кору Гуда, гіганти знаходяться в стані анабіозу.

Колишній агент зазначив, що учасники експедиції виявили гігантів сплячими в спеціальних капсулах, які підтримують їх життєдіяльність внаслідок уповільнення обміну речовин, дихання і серцебиття. При цьому творцями капсул не є гіганти, а інші технічно розвинені істоти, що жили разом з ними в далекому минулому. Які фактори змусили занурити гігантів в анабіоз поки невідомо.

Однак Кору Гуд дуже стурбований тим фактом, що уряд разом з ЦРУ вже довгий час приховує від громадськості цю знахідку. Крім того, глобальне потепління може ненароком пробудити гігантів від сну. Екс-співробітник не знає, у що виллється пробудження, адже велетні можуть не зрадіти сну, в який їх завантажили на довгий час.

Варто відзначити, що вчені не заперечують факт існування в минулому гігінтопітеків — людиноподібних приматів, чий зріст становив більше трьох метрів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button