Всесвіт

Екс-співробітник NASA заявив, що життя на Марсі виявили ще 40 років тому

Екс-співробітник NASA Гілберт Левін заявив, що життя на Марсі виявили вже давно. Ще 40 років тому під час місії «Вікінг» працівники відомства знайшли мікроорганізми у зразках ґрунту, проте подальші тести не підтвердили цих результатів.

Дана програма стартувала в 1975 році. До Марса відправили орбітальний і посадковий модулі, саме вони зробили перші в історії кольорові фотографії Червоної планети. В рамках місії «Вікінг» доставили на Землю кілька зразків ґрунту для вивчення. Сам Гілберт Левін знайшов у двох з них ознаки життя. Йому вдалося виявити мікроорганізми, про що він і повідомив у своїх звітах.

Незважаючи на це, інші представники NASA не прийняли його висновків і повторили тести. Після цього вони заявили, що вчений виявив не саме життя, а лише його імітацію. Екс-співробітник відомства досі не до кінця зрозумів, що могла означати ця фраза. Наступні місії на Марс також не підтвердили висновків Гілберта Левіна, оскільки в інших зразках ґрунту вчені не змогли виявити навіть “імітації життя”.

Екс-співробітник NASA вважає, що до всієї цієї історії існує безліч питань, однак вони, судячи з усього, так і залишаться без відповідей. Сам же вчений схильний вірити, що життя на Марсі знайшли ще 40 років тому, однак відомство вважає за краще приховувати це відкриття від широкої громадськості, в тому числі і від наукового співтовариства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button