Всесвіт

Елон Маск хоче будувати міста на Марсі

Елон Маск, засновник і генеральний директор корпорації SpaceX, хоче не тільки відправляти астронавтів на Марс, але і будувати там міста. Зараз SpaceX змагається з Boeing за отримання проекту вартістю 3 млрд дол., в рамках якого американських астронавтів знову почнуть відправляти в космос з території Сполучених Штатів. В НАСА розраховують, що для цього все буде готово до 2017 року.

foto_cikavosti_17.09.2014-02_resized

Переможця конкурсу на проект, як очікується, оголосять до кінця вересня. На недавній прес-конференції Маск заявив, що якщо він виграє, це стане «солідним кроком вперед до досягнення мети створення міст на Марсі». Він підкреслив, що хоче населити Марс людьми, висловивши надію, що SpaceX зіграє в цьому ключову роль.

Читайте також: Земля може перетворитися на Марс вже через рік

До цього, виступаючи на телешоу The Colbert Report, Маск говорив, що хоча він сповнений оптимізму щодо життя на Землі, але у випадку лиха, стихійного або з вини людини, колонія на Марсі могла б стати «страховкою життя» на цей випадок. Він додав, що перетворити Марс в планету, подібну Землі, буде непросто, але висловив упевненість в тому, що це можливо.

20 вересня з бази ВПС на мисі Канаверал SpaceX запустить на Міжнародну космічну станцію вантажний апарат із запасами їжі та новою партією наукового обладнання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button