Головна / Всесвіт / Експерт: Метан на супутнику Сатурна почнуть видобувати через 100 років

Експерт: Метан на супутнику Сатурна почнуть видобувати через 100 років

На супутнику Сатурна Титані приблизно через 100 років почнуть видобувати метан. За словами фахівців, вже зараз розробляється місія, в рамках якої вчені збираються розділяти паливо і азот в атмосфері небесного тіла.

Вчені стверджують, що титан є найбільш імовірним кандидатом для колонізації. Навіть Марс з великою площею поверхні і розташуванням поблизу від Сонця не зможе задовольнити запити людини. За словами фахівців, в 2004 році на небесне тіло приземлився зонд «Гюйгенс», який провів дослідження ґрунту та атмосфери.

Можливість видобувати метан на поверхні Титану з’явиться тільки через 100 років. Дослідники відзначають, що перед місією потрібно провести експериментальну колонізацію Марса. Крім того, політ першого апарату займе приблизно 7 років. Він доставить на Титан всю необхідну апаратуру, призначену для видобутку метану та відділення азоту в атмосфері.

За словами фахівців, основною проблемою в питанні колонізації Титану є тривалість польоту. Дослідники зазначають, що приблизно через 50 років в розпорядженні землян будуть більш швидкі літальні апарати, за допомогою яких до супутника Сатурна вийде дістатися всього за кілька місяців.

Натхнення: actualnews.org