Здоров'я

Медики назвали хвороби, про які може свідчити здуття живота

Медики розповіли про хвороби, ознакою появи яких може виявитися такий симптом, як здуття живота. За словами фахівців, дана проблема підходить відразу під декілька захворювань і патологій, а також проявляється через збільшення об’єму черевної порожнини і почуттям «розпираючого» живота.

Нерідко здуття живота може бути викликане звичайним метеоризмом, при якому відбувається накопичення надлишкового газу в кишківнику. Однак, якщо здуття проявляється досить рідко або настає після вживання в їжу певних продуктів, приводів для занепокоєння немає – цілком достатньо обійтися прийомом відповідних медичних препаратів, які знизять газоутворення. Але якщо здуття перетворюється в постійну проблему, воно може свідчити про розвиток серйозних захворювань. Так, здуття може бути викликано цирозом печінки, кишковою непрохідністю та іншими недугами.

Більш того, якщо маса тіла людини знижується, а її живіт, навпаки, збільшується в розмірах, то мова може йти про серйозне захворювання серцево-судинної системи, підкреслюють фахівці.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button