Здоров'я

Безсоння і психологічні розлади можуть бути спадковими

Проблеми, пов’язані з циклом сну і неспання, а також психологічні порушення, можуть бути спадковими. До такого висновку в ході тривалих досліджень прийшли американські вчені, що представляють Каліфорнійський університет, розташований в Лос-Анджелесі, США.

Безсоння і різного роду психологічні розлади є досить частими проявами, які нерідко виникають безпідставно і раптово. Вчені вирішили встановити, що ж може бути причиною подібних збоїв. Для цього науковці протягом тривалого часу проводили вивчення хромосом. Так, вдалося виявити близько 13 різних видів розладів сну, які, як виявилося, передаються спадково. Те ж стосується і деяких психологічних розладів, які раніше могли спостерігатися у кого-небудь з близьких родичів людини, яка зіткнулася з цією проблемою.

Джозеф Такахаші, що представляє Медичний інститут Говарда Хьюза, пояснив, що в майбутньому завдяки новим відкриттям можливо буде лікування безсоння та порушень психіки на генетичному рівні. Поки ж дослідження тривають, а про результати своїх робіт фахівці розкажуть по завершенню численних дослідів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button