Здоров'я

Вчені розробили новий препарат для схуднення

Новий препарат, який обіцяє допомогти схуднути, підвищуючи виробництво «хорошого» бурого жиру, був розроблений вченими з Університету Бонна в Німеччині.

5c5fdcc8639d4ea92ded5eb6fc852f2b

Лікування вже показало обнадійливі результати на початку випробувань, підвищуючи швидкість, з якою жир спалюється в організмі. Якщо препарат буде визнаний безпечним у клінічних випробуваннях, найближчим часом він надійде в продаж як засіб для схуднення.

Новий препарат працює шляхом заохочення виробництва «здорового» бурого жиру і зниження утворення «поганого» білого жиру. Білий жир зберігає споживані калорії в організмі, що, в свою чергу, підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і цукрового діабету 2 типу. Надлишок білого жиру пов’язаний з цілою низкою хронічних захворювань.

Читайте також: 

При цьому бурий жир спалює калорії, щоб генерувати тепло, і вважається корисним. Близько 90% жиру в тілі середньостатистичного дорослого становить білий жир, але немовлята і діти мають багато бурого жиру, який допомагає їм спалювати калорії.

Дослідники з Університету Бонна виявили, що фермент, званий розчинний гуанілатціклазой, або рГЦ, активізує вироблення бурого жиру і зменшує кількість білого жиру. Експерименти показали, що миші, оброблені експериментальним препаратом, мали більш високі рівні рГЦ, в результаті його в їх організмі накопичувалося менше білого жиру і більше бурого.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button