Здоров'я

Вчені: Сонцезахисні креми підвищують ступінь отримання опіків

Під час відпочинку багато людей їдуть відпочивати до моря. Більшість з них віддають перевагу пляжному відпочинку, неактивне проведення часу. Пляжний відпочинок небезпечний довгим перебуванням на сонці, є ризик отримання теплових ударів і сонячних опіків. Для захисту від прямих сонячних променів призначені сонцезахисні креми. Необхідно уважно вивчати їх складу, на фактор SPF, попереджають фахівці.

Сонцезахисні креми поділяються на засоби з високим ступенем захисту від сонця і зі ступенем середнім і низьким. Середнім і низьким ступенем захисту можуть користуватися люди з темним кольором шкіри, смагляві. Ці засоби у своєму складі мають фактор SPF зі значенням до 30. А косметичні засоби з підвищеним ступенем захисту мають SPF фактично вище 30. Ними повинні користуватися світлошкірі люди. Однак, лікар Стівен Ванг змінив уявлення про засоби з високим ступенем захисту від сонця. Він стверджує, що крему зі значенням більше 30 обманюють людини в розумінні про підвищений захист. Каже, що, навпаки, вони підвищують ризик отримати сооняяні опіки.

У складі сонцезахисних кремів є хімічні інгредієнти, які руйнівно впливають на шкіру людини, кажуть YouGov.
Лікарі різних країн радять людям не перебувати тривалий час на сонці, під прямими сонячними променями. У дні підвищеної сонячної активності краще взагалі уникати перебування під сонцем.

Кнопка «Наверх»
Закрыть