Здоров'я

Експерти дали 8 ефективних порад для швидкого одужання від грипу

Експерти розповіли про 8 головних способів швидкого одужання при грипі. В першу чергу варто звернути увагу на режим пиття, тому, що рідина стимулює виведення з організму шкідливих речовин, в тому числі і бактерій вірусу.

При грипі хворий повинен випивати не менше 2 літрів рідини за добу. В іншому випадку бактерії продовжать розмножуватися, а вивести їх іншими засобами буде значно складніше. Для різноманітності можна замінити чай соками, курячим бульйоном і іншими напоями. Також фахівці рекомендують більше часу перебувати вдома. В раціоні хворого повинно бути багато фруктів і овочів. Клітковина і вітаміни будуть стимулювати імунну систему швидше боротися з вірусом.

Рекомендується вживати мед в будь-якому вигляді, але не більше 150 грамів на добу. Він допоможе не тільки привести організм в тонус, але і позбутися від болю в горлі та кашлю. При необхідності мед можна додавати в чай або прогріте до кімнатної температури молоко.

Можна також робити інгаляції, які полегшують дихання, розслаблюючі гортань. Полоскання горла сумішшю з солі, соди та води допоможе позбутися від больових відчуттів. Попри дані рекомендації, займатися самолікуванням не варто, оскільки воно може привести до ускладнень. При перших симптомах грипу необхідно відразу ж звернутися до лікаря.

Кнопка «Наверх»
Закрыть