Здоров'я

Експерти назвали 10 головних помилок у харчуванні сучасної людини

Експерти вивчили харчові звички сучасних людей і виявили, що багато з них харчуються не правильно, а це призводить до навантаження на травну систему, проблем із гормонами, а також до надмірної ваги. Вони встановили 10 головних помилок в способі вживання людиною їжі.

На думку експертів, першою помилкою є вживання людиною їжі в більшій кількості, ніж потрібно організму. Із-за постійного перевищення необхідної добової норми калорійності відбувається збільшення ваги. Другою помилкою є наявність в раціоні трансжирів, які присутні в маргарині, випічці та інших продуктах. Безліч людей недоотримують з їжею необхідних вітамінів, білків, клітковини, тому, на думку дієтологів, потрібно харчуватися різноманітно, і обов’язково включати в раціон свіжі овочі і фрукти, а також м’ясо і рибу. Четвертою помилкою є недостатнє вживання чистої води.

Експерти також відзначили, що нерегулярне харчування, а також неправильне приготування їжі призводять до навантаження на травну систему. На їх думку, потрібно харчуватися кожен день в один і той же час, а продукти потрібно не смажити, а варити, готувати на пару або запікати.

Також до поширених упущень відносяться зловживання солодким, відсутність усвідомленості в харчуванні і невміння стримуватися від шкідливої їжі. Десятої помилкою є вживання їжі не відповідно до віку.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments