Здоров'я

Експерти із США розробляють таблетки для продовження молодості

Як стверджують науковці зі Сполучених Штатів Америки, їм вдалося розробити унікальний препарат, призначений для збільшення тривалості життя.

1-18-03-2015-600-338

За словами авторів нововведення, таблетки отримали назву «сенолетіки». Слід зауважити, що фахівці вийшли на абсолютно новий рівень медицини, оскільки їх технологічні панацеї можуть впливати на довголіття населення планети. Крім того, як зазначають лікарі, ліки здатні поліпшувати загальний стан здоров’я людей.

Виробником нової панацеї виявилася група професіоналів з науково-експериментального інституту Скріппса. Повідомляється, що американські дослідники займалися виготовленням цілющих еліксирів спільно з провідними біологами і генетиками. Пол Роббінсон, один з творців препарату заявив, що «сенолетіки» відносяться до групи окремих лікувальних вакцин, виготовлених з метою збільшення тривалості життя.

Читайте також: Таблетки для IQ: 5 легальних способів миттєво стати розумнішими

До складу нового засобу входять протизапальні та антигістамінні речовини, завдяки яким таблетки володіють антивіковим ефектом. На сьогоднішній день медичне нововведення проходить випробування на тваринах. Експерти вже зафіксували позитивні зміни у гризунів. У найближчому майбутньому препарат буде тестуватися на організмі людей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button