Здоров'я

Експерти: іноді заняття спортом смертельно небезпечні

Займатися з портом потрібно з розумом, інакше можна заробити серйозні проблеми зі здоров’ям. У цьому впевнені фахівці з Канади. Вони провели аналіз медичних карт 12 тисяч чоловік з 52 країн світу. Вік досліджуваної групи починався від 50 років, у всіх випадках люди перенесли хоча б один інфаркт.

1-11-11-2016-600-400

Вчені спробували розібратися, що могло спровокувати розвиток серцевого нападу у літніх людей. Вивчалося питання генетичної схильності, шкідливі звички та інші фактори, які здатні вплинути на здоров’я серця.

Як виявилося, не тільки куріння з алкоголізмом і стрес можуть викликати інфаркт. Надмірні фізичні навантаження також здатні негативно позначитися на загальному стані здоров’я.

Саме тому фахівці рекомендують підходити до занять спортом з розумом. Слід враховувати початкову фізичну підготовку, вік, наявність захворювань. Ще вчені не радять сприймати похід в зал як засіб боротьби з депресією. Поганий настрій у поєднанні з фізичними навантаженнями може занадто сильно навантажити серцево-судинну систему.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button