Здоров'я

Вчені з Франції довели смертельну небезпеку татуювань

Вчені з Франції провели масштабне дослідження, і довели, що татуювання становлять смертельну небезпеку для людини. Виявилося, що сучасні фарби для натільних малюнків вельми токсичні, а мікрочастинки чорнила мають властивість накопичуватися в організмі.

Вчені в черговий раз підняли тему шкоди татуювань для організму людини. Якщо раніше робився акцент на небезпеку натільного живопису для здоров’я шкіри, то тепер наукові співробітники прямо говорять про те, що невеликий малюнок може призвести до смерті. Французькі фізики провели дослідження, в якому вивчили зразки шкіри татуйованих людей. Виявилося, що частинки фарби здатні накопичуватися в організмі, а потім розпадатися.

Саме розпад фарби назвали смертельно небезпечним процесом для організму. Сучасні чорнила виготовляють з токсичних речовин, так що їх накопичення і подальший розпад може сильно позначитися на роботі організму. Найменш небезпечною речовиною названа двоокис титану, однак навіть вона, при попаданні в лімфатичну систему здатна викликати рак.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button