Здоров'я

Працювати за компьютером корисно

Вчені з Північно-Західного університету в США вирішили дізнатися, чи дійсно робота за комп’ютером настільки шкідлива, як їй це приписують? Вчені-нейрофізіологи вирішили провести дослідження, результатом якого став висновок, що робота на комп’ютері може принести велику користь організму.

robota_za_kompiuterom_resized

В експериментальній програмі, розробленій фахівцями з Чикаго, було задіяно 18 добровольців. Половина з них працювала з комп’ютерною мишею, раніше, а друга половина ніколи раніше не тримала цей пристрій в руках. За умовами експерименту їм було запропоновано виробляти деякі рухи ногами, при цьому одночасно торкаючись до зазначеним на екрані точкам, що вимагає досить високого рівня координації.

Експеримент однозначно показав, що ті люди, які працювали з комп’ютерною мишею, набагато краще координують свої рухи, виконуючи різні тести. Таким чином, вчені прийшли до думки, що регулярна робота на комп’ютері покращує координацію рухів людини і покращує її орієнтацію в просторі. Особливо це стосується тих, хто багато працює з комп’ютерною мишкою.

Це дозволило вченим припустити, що комп’ютер не настільки шкідливий для людини, як це прийнято вважати. Найімовірніше, така думка з’явилося через те, що люди просто не дотримувалися правил трудової гігієни. Гіподинамія, яка виникає у людей, що працюють за комп’ютером, характерна для всіх людей сидячих професій, якщо вони не дотримуються режиму рухової активності. Згідно всім нормам, випромінювання, яке йде від пристрою абсолютно безпечно, на прямих сонячних променях людина отримує набагато більше радіації. А вплив на нервову систему, як виявилося, швидше благотворний.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button