Наука

Експерти назвали 4 вітаміни для охочих кинути палити

Експерти назвали добавки, корисні під час припинення куріння. Першим у списку вказується вітамін E.

Эксперты назвали 4 витамина для желающих бросить курить

Заведено вважати, що це з’єднання являє собою невіддільну частину здоров’я судин. За даними одного з досліджень, вживання вітаміну Е здатне частково знизити стрес, спровокований курінням. Існують докази зменшення в організмі прихильників тютюну цього з’єднання. Другим у списку найбільш корисних вітамінів для тих, хто кидає палити назвали вітамін C. Безліч дослідників продемонстрували, що шкідлива звичка знижує його рівень у людини.

«Це пояснює, чому багато фахівці з харчування рекомендують приймати добавки вітаміну С, якщо ви курите», — зазначають британські вчені.

Третім вказується вітамін B. Прийнято вважати, що з’єднання цієї групи одними з перших виснажуються у курців. Це особливо вірно для В6 і В12. В цілях запобігання дефіциту може бути корисно приймати комплексні добавки. Завершує список L-теанін, що являє собою амінокислоту, яка значно частіше зустрічається у складі чайного листя і відрізняється антистресовими властивостями. Захоплення чаєм допомагає кинути палити.

«Відмова від куріння добре відома тим, що викликає стрес, завдяки симптомам відміни нікотину. Коли людина відчуває це, всього одна натуральна добавка здатна допомогти їй поліпшити самопочуття. Мова йде про теанін. Як показують різні дослідження, його вживання здатне допомогти у зниженні стресу, не провокуючи при цьому сонливість», — додають експерти.

Кнопка «Наверх»