Технології

В Україні з’явився безкоштовний он-лайн журнал про стартаперів та винахідників

В Україні створили он-лайн журнал про винахідників та стартаперів

Перший електронний журнал трендів та ідей створили в Україні. Видання поширюється он-лайн безкоштовно.

Журнал Trend_UA став першим в Україні виданням, що висвітлює роботу українських розробників, винахідників та стартаперів. Перший випуск авторська група оприлюднила на початку 2019 року.

«Світ невпинно змінюється. Незаперечний факт. Але ми заперечимо — це люди невпинно змінюють світ. Ідеї змінюють світ. Неможливо встигнути за всіма новаціями та трансформаціями інформаційної сфери. Але можна відслідкувати ті з ідей, що мають шанси стати трендовими у світі та Україні. Trend_UA містить огляди світових трендів для різних сфер, а також історії українців, чиї ідеї трансформувались в реальні справи і мають всі передумови для того, щоб творити 2019 рік у своїй галузі», – відзначають автори журналу.

Електронна версія журналу перебуває у відкритому доступі. Автори закликають не лише ознайомлюватися з номером, але й завантажувати його собі та поширювати серед креативних та творчих груп. Переглянути та викачати журнал можна за посиланням: https://goo.gl/rRBsnE

«Ми віримо, що таким чином зможемо поширити український досвід у широкому колі. А також спонукати творення нових ідей, проектів, стартапів. Креативний потенціал українців – безмежний! Однак про це чомусь украй мало інформації у відкритому доступі. Власне, цей баг і має змінити Trend_UA», – зазначають автори журналу – ініціативна група компанії QuatroPorte.

 

З усіх питань: qp.ukraine@gmail.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button