Здоров'я

Експерти назвали 5 ситуацій, що потребують втручання психолога

Вчені склали список ситуацій, коли без допомоги психолога розібратися дійсно важко. У США і країнах Європи за допомогою до фахівця звертається кожна друга людина. На Заході психолог присутній навіть у самого психолога.

29-02-16-foto-600x400-1

Перша причина для звернення до фахівця – відсутність контакту з оточуючими і неможливість розділити свої проблеми з близькими людьми. Психолог у цьому випадку виступить в ролі слухача і дасть мудру пораду.

Допомагають психологи і при безсонні, втраті апетиту. Зазначимо, спочатку медики рекомендують звернутися до лікаря загальної практики, щоб виключити можливість серйозної патології. Досить часто відсутність апетиту і проблеми зі сном виникають на тлі емоційного вигоряння і постійного стресу.

Третій випадок для звернення до психолога – втрата інтересу до роботи. Іноді слід взяти відпустку і виділити в ній час на похід до сертифікованого фахівця.

Є і більш складні ситуації. Наприклад, коли людина втрачає інтерес до всього. В таких випадках мова може йти про клінічну депресію, коли знадобиться допомога не лише психолога, але і психіатра з призначенням спеціальних препаратів.

І останнє з чим вчені радять звертатися до психолога, це неприємні спогади і нав’язливі думки. Довірчий контакт допоможе звільнитися від внутрішніх переживань і розібратися в самому собі.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button