Здоров'я

Експерти назвали корисні властивості риби

Експертами були названі корисні властивості риби. Цей продукт варто вживати в їжу не менше 2-3 разів на тиждень, вважають фахівці.

У рибі міститься багато білка, йоду, вітамінів і мінералів, а в жирних сортах – ще й ОМЕГА-3, необхідна для розвитку організму в цілому. Ця кислота запобігає сліпоті і захищає зір до старості. Спостереження показали, що часте вживання риби знижує ризик серцевих захворювань, які є найбільш поширеною причиною смертності у всьому світі. Такий продукт добре впливає на роботу мозку, уповільнюючи процеси старіння. Його вживання знижує ймовірність виникнення депресивних станів.

Риба – найбагатше джерело вітаміну D, який необхідний для здоров’я кісток. Завдяки цьому елементу підвищується якість сну, що було доведено в ході експерименту з чоловіками, які три рази на тиждень вживали форель. До того ж зазначається і ефективність роботи вдень. ОМЕГА-3 цілюще впливає на імунну систему, запобігаючи розвитку діабету у дітей та інших аутоімунних хвороб у дорослих.

На думку дослідників, вживання риби знижує ризик астми в дитячому віці на 24 %, причому у дорослих така тенденція не спостерігається.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button