Здоров'я

П’ять найбільш корисних щоденних продуктів від хвороб серця

Додавши в свій щоденний раціон кілька продуктів, ви можете поліпшити показники артеріального тиску, рівня тригліцеридів, холестерину і знизити свій ризик постраждати від хвороб серця.


Листова зелень. Містить вітамін К та природні сполуки нітрати, які допомагають знизити кров’яний тиск, поліпшити артеріальну функцію, що однозначно корисно для зміцнення серця.

Ягоди. Є одним з найбагатших джерел антиоксидантів. Багато досліджень вказують на той факт, що їх вживання в їжу допомагає в боротьбі з розвитком відразу декількох факторів ризику серцевих захворювань.

Авокадо. Продукт рясніє мононенасиченими жирами й калієм, які здатні знижувати рівень холестерину, кров’яний тиск, зменшують ризик метаболічного синдрому, сприяє розвитку таких патологій, як атеросклероз, ішемічна хвороба серця.

Жирна риба. Містить багато омега-3 жирних поліненасичених кислот, які ефективно перешкоджають посиленню чинників ризику серцевих захворювань, таких як артеріальний тиск, високі рівні тригліцеридів і холестерину в крові.

Темний шоколад. Забезпечує організм антиоксидантними сполуками флавоноїдами, що гальмують процес розвитку кальцинованих бляшок в артеріях і поява ішемічної хвороби серця, пише The Health Site.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button