Людина

Експерти назвали незвичайні способи відмови від спиртного

Схильність до спиртного є однією з найбільш важких звичок. Експерти змогли визначити незвичайні способи відмови від алкоголю.

Психологи провели опитування серед 5 тисяч студентів щодо часу, коли вони вживають спиртне менше всього. Виявилося, що дієвим методом позбавлення від алкогольної залежності є відеоігри. Люди, що захоплюються комп’ютерними розвагами, менш схильні до періодів запою, оскільки для них важливі чіткість мислення і реакції під час віртуального змагання. Тим більше, що подібне заняття забирає багато часу.

Більш традиційним методом експерти називають поступову відмову від алкоголю. Цього можна досягти завдяки скороченню кількості випитого, перерв у вживанні або заміні міцних напоїв слабоалкогольними. Також дієвою може стати процедура «детоксикації». Вона полягає в прийомі спеціальних медикаментів, які дозволяють полегшити стан під час абстинентного синдрому. Відмова від соціальних взаємодій, пов’язаних зі спиртним, рекомендується як відмінний підхід. Фахівці все ж рекомендують звернутися до фахівця або група підтримки, які страждають від алкогольної залежності.

Кнопка «Наверх»
Закрыть