Людина

Експерти назвали основні симптоми хронічного дефіциту йоду

Йод бере участь у багатьох фізіологічних процесах в організмі людини. Брак цієї речовини може призводити до серйозних порушень. Основними симптомами при хронічному дефіциті йоду виступає занепад сил, сонливість.

У багатьох випадках без достатньої кількості йоду в організмі порушується робота основної функції щитовидної залози, що призводить до м’язової слабкості. Також неозброєним оком можна помітити набряклість деяких ділянок тіла. Найчастіше набряк виступає під очима, на ногах і руках. При цьому не можна самостійно приймати сечогінні засоби, потрібно звернутися до лікаря для призначення індивідуального лікування.

Дефіцит йоду в організмі у жінок безпосередньо впливає на порушення менструального циклу. При довготривалій нестачі йоду можуть бути і більш серйозні захворювання, такі як безпліддя або настання раннього клімаксу. У деяких випадках є ризик залізодефіцитної анемії через зниження метаболічної активності і недостатності заліза в крові. Дану хворобу складно виявити на ранніх стадіях, вона проявляється лише на пізніх. Порушення можна виявити при симптомах шуму у вухах, слабкість і блідості шкірних покривів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть