Людина

Відсутність дітей підвищує показники особистого щастя

Проведене британськими вченими дослідження показало, що бездітні пари почувають себе набагато щасливішими, ніж сім’ї з дітьми. Однак матері виявилися щасливішими жінок без дітей.

Відсутність дітей підвищує показники особистого щастя

За відомостями британського видання Daily Mail, нещодавно вчені провели дослідження, опитавши майже 5000 пар з метою виміряти національне щастя і благополуччя, і дійшли висновку, що найбільш щасливими людьми є бездітні одружені пари і співмешканці. Однак лідерами в цій групі стали матері – вони виявилися щасливішими від жінок без дітей. Так, у доповіді британського Відкритого університету (Open University) вказується, що рівень щастя цієї групи склав 4,1 з 5.

А от батьки оцінили своє відчуття щастя на 3,9.

Під час опитування подружжя зізналися, що їх більше турбують свої справи або фінансове благополуччя, ніж відносини. Вони повідомили, що досить рідко зізнаються своїй другій половині в любові і іноді віддаляються один від одного. Але, незважаючи на періодично виникаючі періоди “охолодження”, одружені пари повідомили, що вони відчувають себе щасливими. Крім того, зареєструвавші свої відносини люди мали більш міцне здоров’я.

“Заміжні і незаміжні пари без дітей щасливіші, ніж батьки. Проте, законне подружжя в цілому більш задоволене життям і випереджають за цим показником незаміжніх партнерів”, – йдеться в доповіді.

Проаналізувавши результати дослідження, доктор Джекі габбу (Jacqui Gabb) порадила подружжю з солідним сімейним стажем замінити приївшу фразу “я тебе люблю” … чашкою чаю.

“Чашка чаю або пропозицію допомоги по дому можуть разюче змінити ваші стосунки. Навіть такий турботливий жест, як запропонована другій половині чашка чаю, має велике значення, – вважає вона. – Для багатьох це так само важливо, як почути визнання в любові. Навіть романтичні вчинки не так зміцнюють відносини, як спільне чаювання в ліжку”.

Варто відзначити, що раніше вчені назвали ключем до щасливого шлюбу знайомство за допомогою інтернету. Вони заявили, що відносини, що почалися в кіберпросторі, на 25 % рідше закінчуються розлученням, ніж ті, які виникли в результаті випадкової зустрічі або за допомогою друзів.

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button