Людина

Старість – це психологічний стан

старістьСпівробітники медичної школи з Ексетерського університету попереджають, що скарги на хвороби негативно впливають на здоров’я людей похилого віку, передає Top Sante.

Під час дослідження добровольцям ставили питання про те, як вони себе сприймають та оцінюють, а також як ставляться до оточення. Дослідники просили їх поділитися власними переживаннями внаслідок старіння та фізичної слабкості, розповісти про самопочуття та активність у громадському житті.

Фахівці зробили висновок – ті, від кого надійшло найбільше скарг, дійсно перебували в поганому настрої. У даній ситуації низька якість життя була спричинена відсутністью соціального інтересу та фізичної активності. “Коли ми бачимо себе як немічних старих, починаємо відповідно себе вести”,- заявив один із участників опитування.

Літні люди з песимістичними поглядами потрапляють у замкнене коло. Дослідники радять вести розмірений активний спосіб життя, а також перестати скаржитися та жаліти себе. Цей психологічний позитив допоможе зняти ряд проблем, пов’язаних зі здоров’ям та віковими змінами. Отже, давно відома прописна істина про те, що старість починається з голови.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button