Головна / Людина / Експерти: не варто змушувати дитину доїдати все з тарілки

Експерти: не варто змушувати дитину доїдати все з тарілки

Вихователі в дитячих садах і батьки часто намагаються прищепити маленькій дитині звичку повністю доїдати свою порцію. Робити це ні в якому разі не потрібно. Ця звичка може призвести до регулярного переїдання і розвитку дитячого ожиріння. Про результати дослідження за участю дітей з 18 садів для малюків пише видання The Daily Mail.

1-20-10-2016-600-427

Вчені опитали вихователів дитячих садків. Виявилося, що багато використовують їжу, особливо солодощі, як спосіб заохочення дитини за правильні дії. Похід в туалет, вимиті руки, дисциплінованість і організованість – все це приводи для отримання цукерки або чого-небудь смачного. Така мотивація дійсно працює, проте кінцевий ефект влаштовує далеко не всіх. Утворення зв’язку між смачною їжею – справа досить небезпечна.

Вчені не рекомендують створювати у дитини штучні стимули добре себе вести заради отримання їжі. Саме тому не рекомендується водити малюка в ресторани швидкого харчування та кондитерські за гарні оцінки. Краще знайти інші, більш безпечні способи нагородити дитини за його успіхи.

Натхнення: medvesti.com