Людина

Небезпечний вік для мужчин

Небезпечний вік для мужчинІнсульт і багато інших форм порушення роботи серцево-судинної системи у чоловіків все частіше зустрічається серед 40-річних. За цією статистикою стоять ті ж фактори, які несуть відповідальність за інсульт серед людей літнього віку.

Дослідники з американського медичного Центру Здоров’я в штаті Техас співпрацюючи спільно з фахівцями з Фінляндії обстежили більше тисячі пацієнтів у віці від 19 до 50 років і змогли встановити, що ймовірність виникнення ішемічного інсульту з віком зростає в кілька разів.

Наприклад, у жінок блокування кровоносних судин відбувається найчастіше до 30 років, у чоловіків – після 40 років.

Крім цього, вони змогли підтвердити інші відомі світові закономірності: 60 відсотків чоловіків, що перенесли інсульт, мають підвищений рівень холестерину. Майже половина з них (44 відсотки) курили, а 39 відсотків мають підвищений кров’яний тиск.

Виходячи з результатів дослідження, вчені радять чоловікам, що знаходяться в групі ризику, почати вживати профілактичних заходів. Тому потрібно кожному постійно тримати під контролем свій артеріальний тиск, рівень холестерину в крові, відмовитися від поганих звичок і стежити за своєю вагою.

До такої ж думки дійшли неврологи, які вважають, що в наші дні чоловіки середнього віку і старшого мають однакові шанси отримати інсульт. Тому профілактикою інсульту потрібно почати займатися з 35-річного віку.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button