Ґаджети

Експерти порівняли час автономної роботи iOS 9 і iOS 8.4.1

Після оновлення операційної системи до версії iOS 9 користувачі звернули увагу на поліпшення часу роботи пристроїв без підзарядки. Експерти Ars Technica, вивчили це питання, і підтвердили, що більшість ґаджетів на новій платформі працюють довше, ніж з iOS 8.4.1.

Battery-life-comparison-1

Фінальна версія iOS 9 вийшла 16 вересня. У списку змін нової операційної системи заявлена поліпшена автономність. Apple стверджує, що час роботи від акумулятора мобільних пристроїв збільшено на одну годину. При цьому функція визначення перевернутого положення дозволяє відключити повідомлення, коли пристрій не використовується, а новий режим енергозбереження – збільшити час роботи від батареї на 3 години.

Хоча для більшості користувачів швидкість, з якою розряджаються пристрою на iOS 8, не є катастрофічною, поліпшення в цій області не можна назвати зайвими.

Читайте також: 

Тести ArsTechnica підтвердили, що більшість ґаджетів на прошивці iOS 9 справді «живуть» довше, ніж на iOS 8.4.1. Хоча і не настільки, як заявляє Apple. Наприклад, час серфінгу на iPad 2 зросло з 399 до 409 хвилин. Поліпшення для iPad Air 2 склали 3 хвилини – 507 замість 504 хвилин, а для iPad mini 2 – 487 замість 483 хвилин. Більше всіх виграли власники першого iPad mini. Показник автономності у нього виріс більш, ніж на 20 хвилин – 508 замість колишніх 487 хвилин.

Battery-life-comparison-2

У той же час на одному з планшетів тривалість роботи без підзарядки впала. iPad 4 працює в режимі серфінгу на iOS 9 майже на 20 хвилин менше: 448 хвилин на iOS 9 проти 466 хвилин на iOS 8.4.1.

Варто відзначити, що користувачі iOS 9 поки не скаржаться на аномальну розрядку батареї. Натомість зазначають, що роботі ОС властиві «вильоти» на домашній екран зі сторонніх додатків. При цьому на деяких апаратах «дев’ятка» працює повільніше, ніж на iOS 8.4.1.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button