Здоров'я

Кава допомагає людині позбавитися від хвороб

Групою вчених з Великобританії проведений цікавий експеримент, у рамках якого вдалося з’ясувати, що кава сприяє позбавленню людини від різних захворювань. Експеримент проводився протягом 12 років, а для участі в ньому були запрошені 130 тисяч добровольців.

df456f49df8ab055f9cf4a403bff53a3

Проаналізувавши результати, отримані під час спостережень, вчені встановили, що антиоксиданти, які входять до складу кави, уповільнюють розвиток і перешкоджають виникненню різних запальних процесів і захворювань. Як повідомили фахівці, якщо людина п’є по 4 і більше чашок кави щодня, то ризик заробити аритмію істотно знижується, чого не можна сказати про тих, хто взагалі відмовився від вживання цього підбадьорливого і міцного напою.

Раніше вчені вже звертали увагу на те, що взаємозв’язок між інсультом і вживанням кави відсутній.

Крім того, вченими зі Швеції в рамках дослідження було зроблено заяву, що цей напій істотно знижує ймовірність розвитку онкології грудей у слабкої статі. Для цього їм достатньо щодня випивати не менше 5 філіжанок кави. На думку вчених, цей міцний напій сприяє підвищенню активності, а також ефективності антибіотиків.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button