Ґаджети

Чоловіка в бездротових навушниках Apple відмовилися обслуговувати в кафе

У виданні ZDNet опублікували цікаву історію: чоловік поскаржився на те, що його відмовилися обслуговувати в кафе, оскільки він робив замовлення, не знімаючи бездротові навушники Apple AirPods.

Чоловік розповів, що прийшов в кав’ярню, хотів зробити замовлення, але касир відмовлявся приймати його до тих пір, поки відвідувач не вийняв з вух свої AirPods. Причому, як зазначає чоловік, на ньому був надітий тільки один навушник.

Потерпілий розповів свою історію на сайті The Takeout. Йому відповів місцевий оглядач під ніком Salty Waitress. Експерт уїдливо зауважив, що чоловік, звичайно, міг здійснювати важливий дзвінок за допомогою AirPods або слухати подкаст, який було абсолютно неможливо перервати на 30 секунд, щоб зробити замовлення. У такому випадку йому слід було відійти в бік і завершити свої справи. Або ж чоловікові були б раді, наприклад, у кав’ярні Starbucks, яка поважає сучасні технології. Крім того, він міг би скористатися опцією замовлення кави через додаток, щоб і зовсім не відволікатися від справ.

А як ви вважаєте: чи етично спілкуватися з іншими людьми, не виймаючи з вух навушники?

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button