Людина

Експерти: усмішка людей схожа з посмішкою мавп

Як заявили провідні науковці, їм вдалося здійснити цілий комплекс досліджень, результати яких дозволили фахівцям зробити цікавий висновок.

7ad3389c2f367253c2d3330fffc7b588

За словами авторів проектів, під час проведення досвіду, лікарі зафіксували унікальну закономірність. Основною метою реалізації випробувань було визначення схожості між усмішкою людей і мавп. Завдяки новим науковим проектам, з’ясувалося, що представники слабкої і сильної статі мають з тваринами схожі механізми, що відповідають за формування усмішки. Результати клінічних випробувань опубліковані в журналі під назвою PLoS ONE.

Раніше експерти вважали, що здатність посміхатися властива тільки людям. Однак, це стосується лише тих випадків, коли цей процес не супроводжується сміхом та словами. Провідні біологи здійснили ряд спостережень, учасниками яких стали 46 шимпанзе. Виявилося, що тварини, як і люди, можуть виражати свої почуття за допомогою усмішки.

Як заявили вчені, підсумки дослідів доводять, що міміка обличчя, що розташовує до сміху, передалася людині від загального предка мавп і людей. Крім того, експерти стверджують, що подальші випробування допоможуть фахівцям розібратися в даному питанні більш детально.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button