Поради

Як оновити Google Play на Андроїді

Google Play — універсальне сховище і магазин для пристроїв під управлінням Android, яке є одним з головних переваг даної операційної системи. З ним користувач в кілька кліків здатний встановити найдосконаліше, не сумніваючись у його якості та безпеці, а також перенести набуті додатки на інші смартфони або планшети. Давайте дізнаємося тонкощі його використання.

[ads2] 1) Найперша версія Google Play з’явилася ще в 2012-му році. Остання ітерація вийшла в лютому 2015-го і носить позначення «5.2.13». Цікаво те, що крім облікових записів у GP можна придбати ліцензію розробника і викладати власні програми в платний доступ (коштує таке задоволення 25 доларів одноразово). На даний момент в магазині розміщено близько 700 000 різноманітних програм, а їх кількість завантажень перевалила за 25 мільярдів. Всього в електронному магазині є 34 категорії, за якими розділені програми. Серед них ігри, шпалери, електронні книги, музика та фільми, спорт, подорожі та багато іншого.

15-06-15-foto-600x428-4

2) Щоб ефективно користуватися Google Play, важливо вчасно встановлювати останні оновлення. Найчастіше вони «латають дірки» в безпеці і значно спрощують життя користувача. Нагадаємо, що за відносно вільної можливості завантажувати додатки у GP, іноді вони можуть містити шкідливе ПЗ, яке поширюється по електронних девайсах користувача. Зазвичай Google Play оновлюється сам, в автоматичному режимі. У разі виходу оновлень ви отримаєте відповідне повідомлення при чергове оновлення програми. Якщо цього не сталося, запускаємо програму ще раз, заходимо в меню налаштувань, гортаємо їх до самого кінця і вибираємо пункт «Build Version» — то є дані про поточні версії збірки. Заходимо в секцію і натискаємо «Сheck for updates». Програма перевіряє наявність оновлень і встановлює їх.

15-06-15-foto-600x638-3

3) З допомогою Маркету зручно оновлювати будь-які програми, які були встановлені через нього. Для цього просто запускаємо «Google Play», тиснемо піктограму меню і в ньому вибираємо «Мої програми». Відкриється список всіх завантажених програм. Для тих, які потрібно постійно тримати в актуальному стані, у відповідному пункті встановлюємо значок «Автооновлення». Якщо ж ви працюєте з досить слабким пристроєм або оплачуєте трафік, краще залишити опцію виключеною і оновлювати софт вручну. Існують і інші альтернативи.

15-06-15-foto-600x336-2

4) Наприклад, Маркет вміє визначати, через яку мережу підключився користувач — Wi-Fi (зазвичай надає безлімітні можливості) або оплачувана 3G4G. У першому випадку оновлення будуть гойдатися, у другому — немає. Щоб налаштувати «Google Play» таким чином, відкриваємо програму і заходимо в настройки через меню у верхньому правому куті. Знаходимо розділ «Загальні», в ньому — «Автооновлення», у цьому підпункті — прапор «Тільки через Wi-Fi».

15-06-15-foto-600x308-1

Щоб застосувати зміни, перезавантажте ваш пристрій. Деякі мобільні девайси вимагають такого звернення, інші зможуть завантажити оновлення і без перезавантаження.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button