Земля

Експерти: поява нових вірусів пов’язана зі зміною клімату

На думку провідних науковців, зміна клімату сприяє розвитку безлічі негативних явищ, які, так чи інакше, роблять негативний вплив на якість існування всіх живих організмів, що населяють планету Земля.

13-01-15-foto-600x337-1

Нещодавно проведені лабораторні дослідження показали, що кліматичні зміни можуть призвести до вимирання кількох видів тварин, наприклад, панд. Однак, найстрашніше це те, що зміни породжують утворення нових небезпечних паразитичних інфекцій. Вірусні бактерії настільки стійкі, що сучасні лікарські засоби не можуть бути ефективними в боротьбі з мікробами.

Читайте також: Зміну клімату можна виявити в найнесподіваніших проявах

Експерименти вчених зі Сполучених Штатів Америки дали підстави вважати, що в найближчому майбутньому люди можуть захворіти такими недугами, які поступово вражають весь організм.

Повідомляється, що фахівці аналізували скам’янілі останки істот, що мешкають в епоху голоцену, тобто, 11700 років тому. З’ясувалося, що зростання числа паразитичних трематод пов’язане з нестабільністю кліматичного середовища. При цьому, слід зауважити, що різновиди бактерій збільшувалися не тільки в минулому. На думку дослідників, подібна тенденція відбувається і зараз.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button