Інтернет

Пошукові системи змінюють механізм запам’ятовування

Пошукові системи змінюють механізм запам'ятовуванняПроблема ефекту Google найбільш актуальна для сучасного комп’ютеризованого покоління.

Мова йде про те, що ефект Google має можливість виправдати властивість мозку. Питання стосується зберігання інформації в найменшій її кількості. Запам’ятовування стає не потрібним, якщо є можливість отримати інформацію, використовуючи лише кілька кліків в мережі.

Дослідження на задану тематику провели вчені Колумбійського університету, довівши зміни механізму запам’ятовування. Їм вдалося встановити наступні два види пам’яті – особиста, яка перебуває в мозку, і зовнішня, яка здатна її знайти.

Автор дослідження ефекту Google – Бетсі Сперроу (Betsy Sparrow), психолог з Колумбійського університету (Columbia University). Її наукова робота на цю тематику опублікована в журналі «Science».

Дуже важливий висновок дослідження – довгостроковий період використання лише зовнішньої пам’яті може бути смертельно небезпечний. Це пояснюється знерухомленням когнітивної функції людського мозку, самої пам’яті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button