Людина

Експерти розповіли про користь сну голяка

Експерти, вивчивши дані, розповіли про користь сну без спідньої білизни. Як з’ясувалося, люди, які віддають перевагу спати голяка, набагато здоровіші, ніж ті, хто вирушає в ліжко в піжамі, трусах або шкарпетках.

Сон без одягу допомагає боротися з безсонням. Це довели австралійські вчені, вияснивши, що голе тіло швидше віддає тепло, відповідно знижується його температура, що допомагає швидше заснути, а при наявності білизни або одягу тканина виступає своєрідним бар’єром. Також це допомагає отримувати більш тривалий і глибокий сон, що дозволяє організму повноцінно відпочити і зміцнити здоров’я. Природне охолодження тіла сприяє зменшенню рівня вироблення кортизолу, який збільшується в стресових ситуаціях. При останніх людина відчуває бажання їсти жирну їжу, що в майбутньому відбивається на фігурі. Таким чином сон голяка дозволяє зберегти тіло струнким і підтягнутим.

Відсутність одягу під час сну також допомагає зберегти здоров’я статевих органів як у чоловіків, так і у жінок. «Секрет» полягає в циркуляції повітря, яке запобігає розвитку вологого середовища для бактерій, а також відпочинку інтимних місць від білизни, яка може стискати. На завершення експерти називають запобігання старіння. Річ у тім, що здоровий і нормальний сон провокує вироблення гормону росту і мелатоніну, що володіють омолоджувальним ефектом, а піжама, шкарпетки або нижня білизна можуть послужити причиною частого пробудження серед ночі внаслідок відчуття дискомфорту.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»