Ґаджети

Експерти розповіли про небезпеку сну поряд з мобільним телефоном

Експерти в області медицини і здоров’я стверджують: сон поряд з мобільним телефоном приховує в собі небезпеку. Така звичка може призвести до пожежі або серйозних порушень в організмі.

У сучасному світі смартфони стали настільки невід’ємною частиною життя, що багато людей не розлучаються з ними навіть під час сну. У випадку, якщо користувач звик класти пристрій на ніч під подушку, можливе загоряння. Телефони мають властивість нагріватися, а в обмеженому просторі утруднено розсіювання накопиченого тепла, що може призвести до вибуху акумуляторної батареї і, як наслідок, пожежі. Особливо такий ризик збільшується при заміні «рідних» деталей на універсальні.

Крім того, експерти нагадують: світлодіодний екран будь-якого пристрою від телефону до телевізора випромінює синє світло, визнане фахівцями небезпечним. Воно впливає на якість сну і розвиток безсоння, а недавні дослідження показали, що гаджет може бути причиною набору зайвої ваги. Існує версія, що телефон може служити причиною розвитку онкологічних захворювань, але поки це науково не доведено. При цьому вчені не заперечують можливості випромінювання від пристроїв схожі з рентгенівськими, що не заперечує ймовірних проблем для організму.

Також існує і психологічний фактор. За словами фахівців, у багатьох пар, які звикли до знаходження телефону поруч під час сну, псуються стосунки, так як замість того, щоб приділяти час один одному, вони воліють моніторити соціальні мережі і стежити за подіями в житті друзів і знайомих.

Кнопка «Наверх»
Закрыть