Фото

Уфолог виявив базу прибульців на мисі Доброї Надії

Відомий уфолог Скотт Уорінг виявив базу прибульців на мисі Доброї Надії, Африка. Прихильник теорій змови заявив про те, що вхід в даний об’єкт має ширину близько 5 км, тому його досить складно не помітити.

Спочатку уфолог розповів про свою знахідку на власному сайті. Для її виявлення він традиційно використовував додаток Google Maps. На цей раз йому вдалося знайти базу прибульців, розташовану на мисі Доброї Надії. Він припустив, що величезний вхід, чия ширина становить 5 км, веде прямо на дно океану. Там, на думку прихильників теорій змови, знаходиться масивний об’єкт представників позаземного життя, а його розміри говорять про те, що вони ховають там щось відповідне.

Підозри Скотта Уорінга посилилися в той момент, коли з карти Google Maps дана база прибульців пропала. Уфолог зазначає, тепер на тому місці, де вона була відображена, абсолютно нічого немає. Він назвав це черговим доказом того факту, що уряди знають про існування прибульців, просто ретельно приховують цей факт від звичайних людей. Прихильник теорій змови вже не раз стикався з подібною ситуацією, коли Google швидко редагував знімки після його чергової знахідки.

Користувачі Мережі також припустили, що це може бути військова база, тому факти, що доводять її існування, постаралися видалити якомога швидше.

Кнопка «Наверх»
Закрыть