Земля

В нападі акул на людей звинуватили китів

За останні п’ять тижнів у східного узбережжя Австралії сталося чотири напади акул на людей, три з яких виявилися смертельними. Вчений вважає, що чисельність акул в цьому районі зросла через міграцію китів на північ.

Хоча питання про зв’язок акул і китів вважається маловивченим, однак, факт того що акули часто харчуються мертвими китами, є загальновідомим. І особливо в цьому процвітають» білі й тигрові акули.

У статті ABC біолог Джуліан Пепперелл, висловлює свою думку про те, що зі збільшенням популяції китів, виростає і популяція деяких видів акул. Таким чином, за його словами, взимку, услід за мігрувальними китами з’являється більша кількість акул, що може, в свою чергу, збільшувати число нападів на людей.

За оцінками вчених, число горбатих китів становить близько 35000 особин і їх популяція зростала на 11% в рік. Що стосується кількості акул, то генетичне дослідження 2018 року говорить про те, що їх біля східного берега Австралії налічується близько 750, при загальній чисельності близько 5460.

За останні п’ять тижнів у східного узбережжя Австралії сталося чотири напади акул на людей, три з яких виявилися смертельними. Вчений вважає, що чисельність акул в цьому районі зросла завдяки міграції китів на північ.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments