Земля

Власники кішок розумніші, ніж власники собак

Дослідники з Керроловского університету в США опитали понад 600 осіб для того, щоб прийти до несподіваного висновку: люди, що позиціонують себе, як любителі кішок, розумніші від тих, хто любить собак.

У ході дослідження кожному з опитаних пропонувалося відповісти на ряд питань, що стосуються їх особисто, їхньої ерудиції та особистих якостей, а також того, яка тварина їм більше подобається (або яке живе у них вдома).

kit-01.06.2014_5502

Як повідомляє New York Post, як правило, ті з респондентів, хто зізнався в любові до кішок, більш чутливі, замкнуті, але при цьому більш схильні «порушувати правила».

Ті ж, хто виявився більш енергійним і товариським, частіше ідентифікували себе, як любителя собак.

Читайте також: Вчені з’ясували, чому кішки ігнорують господарів

Професор психології Деніз Гастелло, яка представляла результати дослідження на щорічній зустрічі Товариства психологічних наук в Чикаго, каже, що це цілком очікувані результати: «Собаки, дійсно, більш товариські, можна сказати, що в порівнянні з кішками вони екстраверти. Люди більш замкнуті швидше заведуть кішку, адже їй не треба виходити на вулицю гуляти в той момент, коли вам хочеться почитати книгу».

Також психологи протестували всіх учасників дослідження на рівень інтелекту (IQ), яке показало, що у любителів кішок він в цілому вищий.

Процентне співвідношення між любителями кішок і собак розподілилася таким чином: близько 60% назвали себе любителями собак, і тільки 10% – любителями кішок. Інші не змогли зупинитися ні на одному з варіантів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button