Людина

Експерти розповіли, як компенсувати брак сонця взимку

У зимовий час людина завжди відчуває брак сонячного світла, а значить не отримує настільки важливий для організму вітамін D. Експерти дали кілька слушних порад, які допоможуть компенсувати цей дефіцит.

Давно не секрет, що брак яскравих сонячних променів і тепла восени і взимку може призвести не тільки до погіршення настрою, але ще і негативно позначитися на організмі. Приміром, в такі періоди знижується імунітет, підвищується ризик захворювань серцево-судинної системи. Щоб уникнути всіх цих несприятливих наслідків, медики рекомендують дотримуватися кількох простих порад. По-перше, слід наситити свій щоденний раціон рибою. Крім того, не зайвим буде переглянути і гардероб на холодну пору року, віддавши перевагу більш яскравим кольорам в одязі.

Нарешті, стверджують фахівці, слід в обов’язковому порядку налагодити нормальний режим сну, щоб давати організму повноцінні умови для відпочинку, а також оточити себе приємними людьми, спілкування з якими приносить задоволення і дарує тільки позитивні емоції.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments