Технології

Експерти: штучне м’ясо врятує людство від голоду

Проблему нестачі м’яса в світі допоможе вирішити сучасна біомедицина. Вже зараз вчені можуть вирощувати в умовах сучасних лабораторій практично будь-які тканини. Тому зробити шматок курячого м’яса для фахівців у своїй справі – не проблема. Зараз йде активна робота зі створення дешевого і поживного курячого м’яса, створеного штучним шляхом. Про це розповідає видання Gizmag.

in-vitro-meat_02

Кілька клітин курячих м’язів висаджуються на живильне середовище. Вони розмножуються і утворюють велику клітинну масу. За допомогою насичення клітин поживними речовинами виходить подоба шматка м’яса.

Є окрема перевага штучного м’яса. Його можна наситити вітамінами, зробивши більш корисним. Шкідливі відходи при виробництві не утворюються. Поки що метод дорогий і трудомісткий. Втім, як і будь-яка інша нова технологія, яка перебуває на початковому етапі розробки. Проект зібрав близько 100 000 доларів, на перший етап щодо створення прототипу пристрою для виробництва штучного м’яса потрібно 500 000 доларів. Попередня ціна за кілограм повинна не перевищувати 5 доларів. Це собівартість продукту.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button