Технології

Водоочисник від сонячної батареї GoSun (фото+відео)

GoSun повернувся з ще одним розумним пристроєм для економних туристів.

Нещодавно випущена GoSun Flow – це акуратна і портативна система очищення води, яка використовує сонячну енергію для очищення води для миття і пиття, з можливістю втиснути її в компактний чохол для перенесення, коли настав час вирушати в дорогу.

GoSun повернувся з ще одним розумним пристроєм для економних туристів

Як і більшість інших гаджетів GoSun, GoSun Flow живиться від сонячної енергії, а панель вбудована в верхню частину валізи. Всередині пристрою знаходиться блок живлення потужністю 18,5 Вт*год, що приводить у рух насос, здатний перекачувати один літр рідини в хвилину. Він проштовхує необроблену воду через триступеневий картриджний фільтр, який потім подає чисту питну воду з іншого боку.

Якщо сонце світить мало, насос може живитися від альтернативних джерел через USB. Це може бути попередньо заряджений блок живлення, який може очистити 380 л (100 галонів води) на кожній зарядці, або це може бути мобільний телефон, оснащений USB OTG технологією.

У своїй базовій формі GoSun Flow призначений для прийому води з брудного джерела, перекачування її через систему і подачі очищеної води на іншу сторону, але може бути модифікований в залежності від ситуації. З одного боку, фільтрувальний модуль можна зняти і закріпити на водяному баку або пляшці, при цьому користувач під тиском прокачує воду і перетворюючий фільтр очищає соломинку.

Крім того, GoSun Flow можна з’єднати з додатковим компонентом Faucet+Sink, щоб перетворити його в мийну станцію не тільки для брудного посуду, але і для брудних людей. Вбудований затиск можна використовувати для фіксації на гілках або на столах, при цьому гнучкий кронштейн виконує функцію регульованої головки для душу. Його можна комбінувати з додатковим занурювальним водонагрівачем або навіть з плитою GoSun’s Fusion, щоб спочатку підігріти воду.

В цей час GoSun займається збором коштів на Indiegogo для системи Flow, де оголошені внески починаються з 149 доларів тільки для системи фільтрації. Якщо кампанія і виробництво піде за планом, то компанія сподівається почати відвантаження в серпні 2020 року.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button