Головна / Здоров'я / Експерти склали список поживних речовин з омолоджувальним ефектом

Експерти склали список поживних речовин з омолоджувальним ефектом

Експерти оприлюднили список поживних речовин, які корисні не тільки для загального стану організму, але і здатні володіти омолоджувальним ефектом. Отримати достатню кількість вітамінів можна з різних добавок і продуктів з їх вмістом.

Фахівці стверджують, що в кожному здоровому раціоні має бути вітамін С. Його користь неодноразово підтверджувалася медиками. Він допомагає в захисті імунної системи і зміцнює структуру клітин. Корисний вітамін здатний впоратися з розладом і депресією. Необхідна кількість речовини можна ужити разом з обліпихою, петрушкою, смородиною і броколі.

Також варто включити в свій раціон продукти, в який містить цинк. Перш за все це різновиди червоного м’яса, морепродукти, сир і горіхи. Цинк володіє зміцнювальним впливом на імунну систему, стабілізує структуру ДНК і допомагає в підтримці функції статевих гормонів.

Для підтримки ідеальної шкіри без різних дефектів фахівці рекомендують вживати каротин. Це ефективний поглинач радикалів, який як раз і направлений на дію на шкірний покрив. Ба більше, корисна речовина володіє властивістю захисту від ультрафіолетового випромінювання. Знайти його в складі можна в жовтих і оранжевих овочах, наприклад, у моркві, абрикосах і шпинаті.