Людина

Експерти виділили ряд незвичайних звичок, здатних підвищити імунітет

Є люди, які набагато рідше за інших звертаються до лікарів з-за різних хвороб. Вони уберігають свій організм від застуди завдяки дотриманню всього декількох щоденних звичок. Експерти склали кілька неординарних порад, завдяки яким можливо підвищити свій імунітет.

Неодноразово медики зазначали, що після прогулянок на свіжому повітрі необхідно мити руки, користуватися носовою хусткою, снідати з ранку перед виходом на роботу і ще безліч корисних порад, які стосуються підтримки імунітету. Експерти вважають, що крім перерахованого вище, людині необхідний денний сон, оскільки недолік сну, це вбивча річ для організму. Кращий час для короткого сну вважається між 13:00 і 15:00 годинами дня. Також в ряд необхідних навичок можна віднести спілкування з друзями. Мова йде не про соціальні мережі, а саме про живе спілкування, яке зміцнює імунну систему, підвищує самооцінку і підтримує роботу серця.

Недавні дослідження показали, що помірне вживання калорій продовжує життя. Менше споживання їжі може знизити ризик захворювання серця і хвороби Альцгеймера. Також для того, щоб уберегтися від серйозних захворювань, необхідний щоденний прийом холодного душу. Він збільшує в організмі кількість антиоксидантів, які потрібні для його підтримки.

Кнопка «Наверх»
Закрыть