Людина

Дослідники склали портрет сучасного підприємця

На більшій частині підприємств співробітники відчувають занепокоєння щодо насування економічного спаду. Однак нове покоління підприємців виглядає незворушним, а погляд молодих бізнесменів на події майбутнього має оптимістичний характер.

Глобальне дослідження було проведено фахівцями компанії з програмного забезпечення Sage. Виявилося, що підприємці нового часу прагнуть до незалежності, вони вірять у суспільне благо і бажають забезпечити добробут усім працівникам. Такі висновки вчені зробили, ґрунтуючись на даних опитування, в якому взяли участь 7400 бізнесменів з 16 держав.

Вдалося встановити, що 65% респондентів вірять в можливість ведення більш ніж одного виду бізнесу протягом усього життя. Молоді підприємці вкрай нетерплячі у досягненні своїх цілей – 34% початківців бізнесменів хочуть, щоб їх справа стала успішною в найближчі п’ять років.

Кріті Шарма, директор у сфері менеджменту продукції Sage, стверджує, що знає не з чуток про здібності молодих ділків «струшувати» усталені принципи. Підприємці нового покоління відкидають сформовані стереотипи, змушуючи технології працювати на їх власне благо, готові старанно працювати, але не хочуть бути ув’язненими в якісь рамки. Такі люди воліють вільно вибирати, коли і з ким будувати свій бізнес.

Крім того, нові підприємці (66% опитаних) ставлять пріоритет життя в цілому над діловою активністю. У разі потреби вони готові пожертвувати вірогідним прибутком заради своїх цінностей і етики.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button