Здоров'я

Експерти: вільний графік корисний для здоров’я

Краще працювати з плаваючим графіком, коли важливе виконання поставленого завдання, а не точний час знаходження на робочому місці. Вчені наводять обґрунтування своєї думки.

24-02-16-foto-600x400-1

Стандартний робочий день починається в 9 і закінчується о 18 годині. Такий графік може порушити баланс між неспанням і сном. Вже до обіду більшість людей відчувають себе втомленими, нездатними сконцентруватися на роботі.

Коли з’являється можливість самостійно вибирати години роботи, поліпшується якість сну, піднімається і працездатність. Про це говорять результати експерименту з участю 474 співробітників компанії, в якій було прийнято працювати за двома схемами: на робочому місці з фіксованим часом роботи і з вільним графіком на дому.

Дослідження показало, що можливість самостійно визначати години роботи збільшувало тривалість сну в середньому на 8 хвилин. Крім того, наявність певного ступеня свободи робило людей більш спокійними. Можливість розслабитися, коли цього хочеться, вкрай важлива, вважають фахівці.

Ще корисно спати в обід. У великих і успішних корпораціях давно це зрозуміли і дозволили своїм співробітникам влаштовувати собі при необхідності тиху годину. Хай краще людина відпочине прямо на робочому місці, ніж буде зображувати діяльність до закінчення робочого дня.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button