Здоров'я

Найнебезпечніші методи контрацепції

Не дивлячись на те, що в даний час існує величезна кількість самих різних методів контрацепції, іноді люди використовують дуже дивні і навіть небезпечні засоби, щоб запобігти вагітності, використовуючи для цієї мети буквально все, що попадеться під руку. Хоча не тільки такі безглузді способи контрацепції бувають небезпечними, іноді навіть цілком надійні і перевірені засоби можуть привести до неприємних наслідків.

foto_cikavosti_27.09.2014-08_resized

Особливо винахідливі жінки можуть спробувати як контрацептивний метод досить смішні способи, наприклад, ввести в піхву перед сексом тампон, часточку лимона або шматочок господарського мила, припускаючи, що це може вберегти від небажаної вагітності. Це не просто смішно припускати, що такі способи допоможуть – вони абсолютно неефективні, але, крім цього, ще й небезпечні. Тампон ускладнює проведення статевого акту, лимон і мило порушать мікрофлору піхви, в результаті може виникнути бактеріальний вагіноз та інші захворювання.

Читайте також: Оральні контрацептиви. Правила застосування

Календарний метод – не смішно і малоефективно

Практично один з найбільш ненадійних методів контрацепції – це календарний метод. Відомо, що з 100 жінок, які користуються цим методом, вагітніють приблизно 40. Необхідно знати, що факторів ризику у цього методу досить багато – це і те, що часто цикл у жінок не так регулярний, як у медичній енциклопедії, тому дату овуляції складно вирахувати, до того ж яєчники можуть працювати не як годинниковий механізм. Крім того, життєвий цикл сперматозоїдів досить тривалий, щоби встигнути запліднити «невчасно» дозрілу яйщеклетку.

Перерваний статевий акт – не встиг

Застосування цього методу також призводить до частих незапланованих вагітностей. З 100 жінок вагітніють приблизно 30. А все тому, що сперматозоїди можуть міститися і в секреті куперовских залоз, який виділяється під час проведення статевого акту. До того ж варто враховувати і момент «не встигли», який може привести не тільки до вагітності, але і до сварки.

Спринцювання – небезпечно й неефективно

Незважаючи на те, що спринцювання застосовується з давніх пір, – це дуже небезпечний метод контрацепції. Перш за все він небезпечний незапланованою вагітністю, тому що не ефективний, до того ж порушує мікрофлору піхви, що призводить до інфекції, ерозії, вагініту. Ось таке спринцювання марганцівкою, відваром звіробою, сечею і деякими іншими неефективними рідинами.

Читайте також: Самогон з послідом бобра замість презерватива: фільм про історію контрацепції

Сперміциди – популярно, але спірно

Дуже популярний метод контрацепції – це свічки, креми, піни і навіть желе з сперміцидами. Вони надають подвійний вплив, так як спеціальний компонент вбиває сперматозоїди, а наповнювач створює механічну перешкоду. Цей метод досить ефективний, але при не дотриманні правил користування в 30% випадків настає вагітність. Деякі сперміциди також викликають звикання організмів обох партнерів і при частому використанні перестають бути ефективними. Є також думка, що сперміциди досить небезпечні, тому що ноноксинол-9, який міститься в них руйнує шкірний покрив, тріщини і садни, що утворилися на статевих органах, відкривають шлях в організм усім інфекціям.

Оральна контрацепція – для тих, хто вчасно може пригадати

Протизаплідні таблетки – безумовно, найкращий метод контрацепції, особливо для тих, хто вчасно згадує, що таблетку слід прийняти. Крім того, хоча є досить багато доказів, що гормони четвертого покоління не шкідливі, але чи так це? Серед небезпек гормональних таблеток є ймовірність розвитку безпліддя, порушення обміну речовин, а також несподіване і значне збільшення ваги. Але головне – пам’ятати!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button